Kontakt

Detaje Kontakti

Drejtor: Edmond ISAKU

Adresa e Redaksisë: Bulqizë, Shqipëri

Tel: +355 69 123 4567

Email: gazetabulqiza@yahoo.com

Na kontaktoni!

Emri juaj (e detyruar)

Email (e detyruar)

Subjekti

Mesazhi juaj

TË FUNDIT

Kur ëndrra bëhet realitet…

  •Në fushën e biznesit, gjëja më interesante dhe e gëzueshme për mua ka qenë dita kur ka filluar transmetimet “TV Bulqiza”. Gjatë ditëve që...
- Advertisement -